גוזיית ספורט

גוזיית ספורט

רוב האנשים כנראה שמעו את המונח" גוזיית ספורט", אבל האם אתה מכיר את המשמעות של זה בעצם? אילו סוגי חזיות יש? מהם היתרונות של כל סוג? בואו למצוא את התשובה. להלן כמה דברים שכדאי להיזהר מהם בבחירת גוזיית ספורט. הם לא צריכים לחפור בכתפיים שלך. החוט התחתון צריך לנוח על עצם החזה שלך, לא על השדיים שלך. להלן מידע על הסוגים והשימושים השונים של חזיות הספורט.

מהי גוזיית ספורט?

גוזיות ספורט צריכות להיות נוחות ולתמוך בשדייך מבלי לחפור לכתפיים. כדאי לחפש כוסות יציבות ותומכות עם פס רחב. חוטים לא צריכים לנוח על השדיים שלך. כדי להבטיח שרצועות אלסטיות יהיו מאובטחות, משוך אותן בעדינות לפני שתתחיל להתאמן. ניתן לרכוש גוזיית ספורט גם עם כוס נשלפת.

פעילויות שונות דורשות סוגים שונים של תמיכה, ולכן ניתן להכין גוזיות ספורט לפעילויות שונות. גוזיית ספורט 5 כוכבים אולי לא מתאימה לך. זה לא צריך להיות תומך מדי או מחניק. הדבר החשוב ביותר הוא לא לתת לגוזיית ספורט להרגיש שהיא מסתובבת סביב השדיים שלך. גוזיית ספורט צריכה להרגיש כמו הרחבה של השדיים שלך, ולא דחיסה.

אלסטן הוא חומר המשמש לייצור גוזיות ספורט. אלסטן הוא סיב סינטטי הידוע כבעל רמות גמישות גבוהות. זה משולב לעתים קרובות עם סיבים אחרים כגון ניילון או פוליאסטר כדי ליצור מבנה תמיכה חסון. לייקרה, שם אחר לאלסטן, הוא אחר. זה הוא מאוד הפתילה ויכול למנוע לחות נצמד לשדיים שלך.

למה גוזיות ספורט כל כך שימושיות?

ישנם סגנונות רבים ושונים של גוזיות ספורט, כאשר לכל אחת מהן יש תכונות ויתרונות ספציפיים משלה. למרות שהם עשויים להיראות נהדר, חזיות בגודל אחד שמתאימות לרוב חסרות את התמיכה הדרושה. רצועות ורצועות תחת מתכווננות הן תכונות נפוצות של גוזיות ספורט, המעניקות לך גמישות רבה יותר בעת תנועה. אתה יכול להתאים את הסגירה האחורית של כמה גוזיות ספורט כדי לקבל את ההתאמה המושלמת. רצועות להמרה הן תכונה נוספת. הם מקלים על כוונון הגב ומאפשרים התאמה ישרה או חוצה.

גוזיית ספורט מתאימה מסייעת למזער את תנועת השד, כך שהשדיים שלך לא ישקעו במהלך האימון. זה עוזר למנוע הקפצה מוגזמת, והסחות דעת אחרות שעלולות להסיח את דעתך מהפעילות האהובה עליך. חזיות מתאימות גרועות עלולות לגרום לכאב ולשפשוף ואף לגרום נזק לרקמות הרכות. חזיית הספורט שלך היא בחירה טובה אם אתה לא רוצה להיפצע.

ההתאמה היא ההיבט החשוב ביותר בגוזיית ספורט. גוזיית ספורט צריכה להתאים היטב אך לא צמודה. רצועות החזייה צריכות להיות רחבות מספיק כדי לאפשר תנועת זרועות ויש לרפד אותן. יתר על כן, זה לא צריך לרכוב למעלה. הלהקה האחורית צריכה להיות צמודה אך לא הדוקה מדי. אתה אמור להיות מסוגל להכניס אצבע מתחת ללהקה. הבד לא אמור לגרום לאי נוחות או לכיווץ.

איזה סוג של גוזיות ספורט ישנם?

ישנם שני סוגים עיקריים, דחיסה ואנקפסולציה, של גוזיות ספורט. גוזיות ספורט דחיסה מיועדות לנשים עם מידות כוס א-ג ומתאימות על ידי משיכת הראש. הם דוחסים רקמת שד לחזה, ומעניקים מראה של"חד-ציצי". אנקפסולציה גוזיות ספורט לא לדחוס רקמת השד. הם פחות תומכים, אך עשויים לתת ללובש יותר תמיכה.

חשוב לשקול את הבד של גוזיית ספורט. גוזיות ספורט מכותנה נוטות להיות נושמות ונוחות, אך הן אינן מומלצות לפעילויות בעלות השפעה גבוהה. אתה גם רוצה לבחור חזייה עשוי סטרץ ' או מיקרופייבר. חזיות אלה ידועות כמנדפות מים. כל אישה שמתאמנת תזדקק למגוון גוזיות ספורט. גוזיית ספורט טובה יכולה לעשות את ההבדל בנוחות, בביצועים ובנוחות הכללית שלך.

גוזיות ספורט דחיסה הן הנוחות ביותר. עם זאת, חשוב לשקול איזה סוג של פעילות אתה עוסק. גוזיות ספורט בעלות השפעה נמוכה מיועדות לפעילויות איטיות ופחות אינטנסיביות. גוזיות ספורט בעלות השפעה נמוכה מיוצרות עם דחיסה מינימלית ואף עשויות להכיל כוסות נשלפות ואינן דורשות ריפוד. ניתן להשתמש בחזיות אלה לפעילויות בעלות השפעה נמוכה. הם יכולים לספק תמיכה תוך שהם מאפשרים לך ליהנות מהאימון שלך מבלי לוותר על הנוחות.