תכשיטי כסף

ההבדלים בין תכשיטי כסף וזהב

בעוד שהמונח" כסף "משמש לעתים קרובות לתיאור אופנה ועיצוב, ישנם הבדלים בין תכשיטים המכונים"כסף". נדרשת איכות סטנדרטית ברורה לסחר בתכשיטים, וללא ייעוד זה, אין זה סביר שיהיה באיכות גבוהה. אם יש מקום פנוי, תכשיטנים ואמנים חותמים את החלקים בכינויים איכותיים. כך גם לגבי מוצרים מוגמרים. ישנן וריאציות רבות בין תכשיטי זהב וכסף.

מה זה תכשיטי כסף?

אם אתה תוהה "מה זה תכשיטי כסף?"מצאת את המקום הנכון! תכשיטי כסף הם מתכת יקרת ערך שיש לה יתרונות רבים. זה הוא רך, גמיש, ויכול לשמש עבור רבים שנים. איך מנקים תכשיטי כסף? ישנן שיטות רבות לניקוי כסף. השיטה הטובה ביותר היא להשתמש במי סבון. אתה צריך סבון ללא פוספטים כדי לנקות תכשיטי כסף. יש להשרות את תערובת הסבון והמים במטלית רכה. לאחר מכן, ללטש את התכשיטים.

תכשיטי כסף אינם גורמים לגירוי בעור. חשוף זיעה, זהב או מתכות אחרות יכול לגרום לגירוי. הם יכולים גם לגרום לזיהומים בעור ואלרגיות. מסיבות אלה, אתה צריך לבחור תכשיטי כסף על זהב. ואם את אישה, כדאי שתדעי שנשים רבות לא עונדות תכשיטי זהב – הן מעדיפות כסף ללבוש יומיומי. תוכלו למצוא תכשיטי כסף בכל טווחי המחירים, מ זול יקר, אז יש משהו לכל אחד!

שוק תכשיטי כסף סטרלינג הוא עצום. הדוח מכסה שווקים בצפון אמריקה ובאירופה, אסיה-פסיפיק כמו גם דרום אמריקה, דרום אמריקה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה-פסיפיק. זה מכסה הן ייצור וצריכה, וכולל את הסוגים הנפוצים ביותר של תכשיטי כסף. ניתוח חמשת הכוחות של פורטר עוזר לך לקבוע את גודל השוק הנוכחי ולזהות את האזורים הצומחים ביותר. אתה יכול גם להשתמש בניסיון אישי כדי למצוא את התכשיט המושלם של תכשיטי כסף.

מה עושה תכשיטי כסף נהדר?

אם תהית אי פעם מה עושה תכשיטי כסף יקר, הנה כמה תשובות. ישנם גורמים רבים שהופכים תכשיטי כסף טוב. מתכת יקרה זו נחשבת לבחירה בטוחה לשימוש בתכשיטים, אך ישנם גם יתרונות בריאותיים רבים הקשורים לשימוש בה. רבים מהיתרונות הללו הוכחו כנכונים, אך ישנם מעטים שאינם. המתכת עלולה לגרום לגירויים בעור ולשינוי צבע. אנשים אלרגיים לכסף עשויים להבחין בעור קשקשי, קשקשי או אדום.

מטלית רכה יכול לשמש כדי פולני כסף תכשיטי כדי למנוע להכתים. אתה יכול להשתמש בכל בד שאינו שוחק אך עדיף להשתמש בבד כסף. לחלופין, תוכלו להשתמש במשחת שיניים לילדים. משחת שיניים זו לא תכיל גבישי מיקרו העלולים לשרוט את התכשיטים שלך. אתה יכול להשתמש במשחת שיניים עדינה לשיניים רגישות אם אתה מודאג מגרד תכשיטי כסף.

בין אם אתם מחפשים תכשיט מסוגנן או תכשיט משכך חרדה, תכשיטי כסף הם בחירה מצוינת. כסף הוא מתכת רכה, ותכשיטים העשויים ממנו יאבדו את צורתם אם הם נלבשים לאורך זמן. כסף טהור עשוי להיות יקר ביותר, אבל זה גם אחד עמיד לפחות. תכשיטנים לעיתים קרובות מחזקים את תכשיטי הכסף שלהם על ידי הוספת סגסוגת על בסיס כסף. כסף מצופה תכשיטים יכול להתבצע במהירות והוא זול. זה גם נראה כמו תכשיטים יקרים יותר. עם זאת, אין לו עמידות זהה לכסף סטרלינג.

איך בוחרים תכשיטי כסף?

כאשר קונים תכשיטי כסף, חשוב לשקול את מד. אמנם זו בחירה אישית, אך ישנם כמה מדדים סטנדרטיים לסוגים מסוימים. לדוגמה, חוטים ועמודי עגיל הם בדרך כלל באותו גודל. מד העגיל או התליון הוא סובייקטיבי. עם זאת, זה מקום טוב למתחילים להסתכל על מד של עגיל פוסט או טבעת. יש אנשים שמעדיפים מדדים קטנים יותר מאחרים, אך זה לא תמיד הכרחי.

מילוי כסף: סוג זה של כסף מכיל יותר מתכת מאשר סטרלינג רגיל, אך יש לו פחות ערך מכירה חוזרת. כסף מלא תכשיטים היה פופולרי יותר בשנת 1980 כאשר מחירי כסף סטרלינג היו גבוהים. לפני שאתה קונה תכשיט, שאל את התכשיטן שלך איזה אחוז יש בו. עדיף לבחור חנות תכשיטים שמוכרת חתיכות מלאות כסף מכיוון שיש סיכוי גבוה יותר לשמור על ערכן.

לכסף יתרונות בריאותיים: בנוסף למראה נהדר, לכסף יתרונות רבים לגופנו. לכסף יש תכונות מיקרוביאליות משמעותיות ויכולות אנטי פטרייתיות שעשויות לסייע במניעת זיהומים. זה עשוי גם לקדם ריפוי פצעים ולווסת חום פנימי ומחזור הדם. אנשים רבים עונדים תכשיטי כסף ומדווחים על תחושה אנרגטית יותר. מאפיינים אלה עשויים לסייע בקיזוז הפרעות חשמליות חיצוניות ושמירה על סביבות נקיות והיגייניות. ללבוש תכשיטי כסף יש להימנע אם יש לך אלרגיה.

למידע נוסף על תכשיטי כסף: http://www.adaim-yr.co.il/silver-jewelry