כיצד לבחור את מסך המחשב שלך

מסך המחשב שלך הוא היצירה הגדולה ביותר על החומרה של המחשב שלך. לכן חשוב לדעת איך להשתמש בו כראוי. גם הזוויות שבהן אתה רואה את המסך חשובות. הזווית הנכונה יכולה להפחית את כאבי הצוואר ולפגוע במוניטור, ולכן זה חיוני כדי לשמור על המסך ישירות מול העיניים שלך. הגובה שלך צריך להיות שווה לזווית המומלצת. אם אתה בגובה 1.80, אתה לא צריך למקם את המסך בזווית נמוכה מדי, או גבוהה מדי.

מסך המחשב שלך צריך להיות בגובה העיניים או 30 מעלות מתחת לקו הראייה שלך. התצוגה של המחשב שלך צריכה להיות בהירה מספיק כדי שתוכל לקרוא את מה שיש בו. כדי למצוא את הזווית הזאת, תסתכל על סרגל הכתובת או סרגל הכלים העליון. כדי להפוך את המסך לנוח יותר, ייתכן שיהיה עליך לכוון את הזווית שלו. עמדת מחשב או משטח עבודה גבוה היא חלופה טובה. גובה הצג הוא שיקול משני.

לחץ על כפתור ”התאמת הרזולוציה” כדי לכוון את הבהירות והניגודיות של המסך. לאחר מכן, לחץ פעמיים על העכבר כדי לבחור באפשרות המתאימה. לאחר מכן, בחר ברזולוציה הרצויה על ידי לחיצה ימנית על העכבר בשולחן העבודה. כאשר אתה מרוצה מהתוצאה, לחץ על כפתור השמירה. לחץ על כפתור האישור אם אתה מרוצה מהתוצאות. לאחר מכן תועיל להפעיל מחדש את המחשב שלך.

באפשרותך לכוון את בהירות מסך המחשב על ידי לחיצה על תפריט ההגדרות או לחיצה ימנית על שולחן העבודה. תפריט ירידה למטה יופיע. בצד שמאל של המסך, לחץ על אפשרות ”רזולוציית המסך”. הכפתור ”רזולוציית המסך” יהיה ליד סמל צג המחשב. לאחר מכן, לחץ על כפתור אישור. חלון חדש ייפתח. אם אתה מרוצה מהתוצאות, בחר את ההגדרה המתאימה ולחץ על הזן.

כדי לכוון את בהירות מסך המחשב, לחץ ימינה על שולחן העבודה. לאחר מכן, לחץ על כפתור ”התאם את הבהירות”. החלון ייסגר ברגע שתעשה זאת. לחץ על ”רזולוציה” כדי לכוון את בהירות המסך. אפשרות זו תתאים את גודל המסך. בשלב הבא, אתה תתבקש לבחור את הצבע למוניטור שלך. עליך גם לשקול את ניגודי המסך.

ההיבט החשוב ביותר של המחשב הוא בהירות המסך שלו. בהירות המסך תקבע כמה קל אתה יכול לראות את התוכן. ככל שהניגודיות גבוהה יותר, כך טוב יותר. ניגוד גבוה יותר גם יגרום לתמונה להיראות חדה יותר. עליך לכוון את בהירות המסך כדי להתאים את הרקע אם ברצונך להיות מסוגל לראות אותו בבירור. הסביבה שמקיפה את הצג תשפיע על הצבע.

לחץ ימינה על שולחן העבודה שלך כדי לכוון את הבהירות. תפריט הירידה למטה יופיע עם כמה אפשרויות. לחץ על ”רזולוציית המסך” בלשונית המסך. בתפריט זה, לחץ על הכפתור המציג את סמל מסך המחשב שלך. זה יקבע את בהירות המסך שלך. האור סביב המוניטור ישפיע ישירות על בהירות המוניטור. זה צריך להיות לפחות 30 מעלות מתחת לגובה העיניים שלך.

רזולוציית המסך של צג המחשב היא הגורם החשוב ביותר בכל הנוגע לצפייה במחשב. הרזולוציה היא הערך הגבוה ביותר במוניטור שלך, אז חשוב לבחור את הנכון לצרכים שלך. אתה תמיד צריך להשתמש ברזולוציה הנכונה למחשב שלך. כך לא תצטרכו להתאים את ההגדרות בכל פעם שתרצו לראות את המסך. מסך מחשב טוב יקל על חייך ויתן לך יותר זמן לעבוד.

המיקום של צג המחשב שלך הוא קריטי. המסך צריך להיות ממוקם לפחות 30 מעלות מתחת לקו הראייה שלך. חשוב למקם את המוניטור בצורה שתצמצם את זן העין ותגדיל את מרחק הצפייה. אם אתם מסתכלים על מסך המחשב שלכם ממרחק, שמרו על העיניים במרחק הנכון ממנו. על ידי כך, תוכלו לראות את האותיות ורכיבים אחרים של המסך בצורה ברורה יותר.