כיצד מיוצר מזרן

מזרן הפנים מורכב מסלילים ושכבות קצף. הליבה המבודדת נותנת למזרן את צורתו. שכבות הנוחות החיצוניות תומכות בליבה. לחלק מהמזרנים יש שמיכה, או כיסוי מקושט. זה מחובר לחומר גיבוי באמצעות מכונת שמיכה ענקית. הבד שמחזיק את הסלילים במקומם נקרא מתקתק. הוא עשוי בדרך כלל מחומר סינתטי כבד. הקופץ שמתחת עשוי מלוחות, או מעיינות מתכת. הוא עשוי להיות מרופד או מסגרת מעץ, והוא תמיד מקבל כיסוי בד.

מזרן קונבנציונלי מהווה סכנת שריפה, כך שהיצרנים עבדו קשה כדי להפוך אותם לפחות דליקים. בארה "ב, היצרנים נדרשים על פי חוק ליצור מזרנים המתנגדים להצתה מסיגריות ומסיגריות דליקות אחרות. בשנת 1987 נוספו תוויות אזהרה למזרנים. למרות שזה היה צעד חכם, יש עדיין סיכונים הקשורים למזרנים מסורתיים. אולי כדאי לך לשקול מזרן קצף זיכרון אם אתה מודאג על אש. זה יעזור לך לבחור את המזרן המתאים לך.

החומר הוא שיקול חשוב נוסף בקניית מזרן. בעוד מזרנים רגילים אינם דליקים, הם מהווים סיכון אש. אם החומר המשמש במזרן שלך דליק, השכבה העליונה חייבת להתאים לצורת גופך. זה צריך להיות עבה מספיק כדי להפיץ את המשקל שלך ולמנוע נקודות לחץ. היא ידועה גם כשכבת הנוחות. היא עשויה לכלול שכבה אחת או יותר. יכול להיות שיש לו גם שמיכה על גבי.

https://youtu.be/AbuCZOmoen4

אתה צריך לבדוק את החומרים המשמשים במזרן שלך אם אתה מתכנן מסיבת בית. רובם אורגניים ומוסמכים, מה שאומר שהם בטוחים יותר לסביבה. אם אתה מארח מסיבת בית, להבטיח שהמותג שאתה בוחר מוסמך על ידי ארגון מכובד. מזרן אורגני מוסמך הוא בחירה טובה יותר אם אתה מארח ארוחת ערב חגיגית.

גם גודל המזרן חשוב. הנוחות תלויה בגודל המזרן. המזרן צריך להיות מעוצב לגוף שלך כך שהוא יכול לתמוך במשקל שלך באופן שווה. זה צריך להיות עמוק מספיק שזה לא גורם לנקודות לחץ. כאשר קונים מזרן, זה רעיון טוב לשאול את היצרן איזה חומר הוא הטוב ביותר בשבילך. איכות המזרן החדש שלך תהיה השקעה גדולה. אתה רוצה שזה יימשך זמן רב כדי לוודא שאתה בוחר את המודל הנכון.

אתה צריך להבטיח כי המזרן שאתה רוכש מוסמך על ידי עמותה צד שלישי. לדוגמה, חברה שמוסמכת ע "י איגוד הבקרה תהיה ידידותית מבחינה אתית וסביבתית. ההסמכה שלו תבטיח שמוצריו בטוחים לעובדים וידידותיים לסביבה. חברה מוסמכת תיתן לך אחריות. זה אומר שהמזרן חייב להיות לא רעיל. זה צריך להיות אורגני.

חיוני לבחור מזרן שמתאים לצורת גופך. זה צריך להיות עמוק מספיק בשבילך כדי לחלק את המשקל שלך באופן שווה, וזה לא צריך לגרום נקודות לחץ. מזרן עם תכונה זו ירגיש כמו עריסה. החלק העליון של המזרן נקרא שכבת נוחות. אולי יש לו שכבה אחת או יותר דקה. השכבה העליונה עשויה להיות מכוסה בשמיכה כדי לספק נוחות נוספת. חשוב לזכור שהמזרן שלך הוא השקעה שתצטרך לעשות במשך שנים.

בעודך מחפש את המזרן הטוב ביותר לצרכים הספציפיים שלך, שקול את מחירו. מזרני הלטקס יעלו לך יותר מזנים אחרים, אבל אתה יכול גם לבחור מזרן שיש לו שכבת נוחות עליונה ותחתונה. מלבד המחיר, חשוב לדעת את איכות המזרן לפני שקונים אותו. זה אמור להרגיש נוח ולא משוחרר מדי. עם זאת, אם יש לך עור רגיש, אתה צריך להיות מודע למדיניות הסביבתית של החברה.

הארגז והמבודד הבסיסיים של המזרן צריכים להיות עמידים בפני אש. הקופץ הבסיסי הוא חפץ מוצק שלא ישרוף את העור שלך. הוא עשוי מחומרים עמידים וקלי משקל שניתן להפוך בקלות. אם אתם שוקלים לקנות מזרן חדש, עדיף לבחור אחד שנוצר עם אותן שכבות עליונות ותחתונות. זה יבטיח שהמזרן עמיד ומוצק. חשוב גם לדעת את החומר של הקופץ שבבסיס.

פרטים נוספים: http://מזרון קינג דיויד