סקייטבורד גלשן

למה לקנות סקייטבורד גלשן?

אם אתה חדש בגלישה, אתה עשוי לתהות מדוע כדאי לשקול לקנות סקייטבורד גלשן. ישנן מספר סיבות לשימוש בסקייטבורד גלישה, ומאמר זה ידון ביתרונות של לוח מסוג זה. ראשית, למד כיצד לבצע סיבובים עמוקים על סקייטבורד גלישה. ביצוע סיבובים עמוקים הוא תנאי מוקדם לפניות עליונות. כדי לעשות סיבוב עמוק על סקייטבורד גלשן, אתה חייב להיות מהירות, שיפוע קל, ולהיות נשען בכבדות על המעקה. פעולת לחיצה זו מכונה דחיסה, והיא דומה לקפיצה.

מהו סקייטבורד גלשן?

אם אי פעם רצית לנסות לגלוש, אולי שמעת על סקייטבורד גלשן. בדומה ללונגבורדים, סקייטבורד גלישה מדמה את תנועות הגלישה והם הדרך המושלמת לתרגל את כישוריך. לא רק אתה יכול להתאמן על סקייטבורד גלשן, אבל זה גם פעילות מהנה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על סקייטבורד גלישה. ישנם שני סוגים עיקריים של סקייטבורד גלשן: ארוך וקצר.

ההבדל בין סקייטבורד גלשן הוא הדרך בה הם פונים. שימוש באותה טכניקה על סקייטבורד גלישה כפי שהיית עושה על גלשן משפר את האיזון והעמדה ומאפשר לך לתרגל טריקים טכניים ללא לחץ האוקיאנוס. תלמד כיצד לשאוב את כפות הרגליים וליצור מהירות דרך הלוח, וזה יכול להקל על לימוד הגלישה. אם יש לך ניסיון בגלישה או החלקה, ייתכן שתמצא את המעבר קל יותר, אך תצטרך להקדיש זמן לתרגול על סקייטבורד גלישה לפני שתוכל לשלוט בטריקים.

סקייטבורד גלשן הוא סוג ייחודי של סקייטבורד המחקה גלישה. זה שונה מסקייטבורד ולונגבורד מכיוון שסקייטבורדים מיועדים לטריקים ולונגבורדים מיועדים לשייט ולהאצת ירידה. זה כמו לרכוב על לונגבורד אלא שאתה יכול לעשות סיבובים הדוקים יותר. אתה יכול להתאמן טריקים בזמן על סקייטבורד גלשן ואפילו לנסות אנטנות. אם אתה רוצה ללמוד איך לגלוש על סקייטבורד גלשן, אתה צריך לקבל לוח קארבר.

למה להשתמש סקייטבורד גלשן?

סקייטבורד גולש הוא אלטרנטיבה לסקייטבורד רגיל. הוא מיועד לגלישה ומשתמש במערכת משאיות ייחודית, מה שאומר שאי אפשר לעצור באותו אופן כמו סקייטבורד סטנדרטי. סקייטבורד גלישה מאפשר לרוכבים להתמקד במיקום הנכון של ידיהם, המהווה חלק חשוב בטכניקת הגלישה. חשוב לדעת את ההבדלים בין סקייטבורד גלשן סקייטבורד רגיל לפני רכישת אחד.

ההבדלים העיקריים בין גלישת גלישה ללונגבורד הם במשאיות ובסגנון. בעוד שחלק מהגולשים גולשים במשאיות רכות, אחרים משתמשים במשאיות נוקשות יותר, יו או חלקה יותר. סקייטבורד גלישה רבים יש מעיינות, אבל העוצר אין שום. אתה יכול אפילו לנסות דגמים שונים בחנות הגלישה המקומית שלך. עם זאת, ייתכן שתרצה להוציא קצת כסף כדי לרכוש את הדגם שלדעתך מתאים ביותר למבנה גופך.

יתרון נוסף של סקייטבורד גלשן הוא גודלו. סקייטבורדים לגלישה ארוכים יותר מלונגבורדים סטנדרטיים וניתן לארוז אותם בקלות בתרמיל. הם יכולים גם להתבצע בקלות מתחת לזרוע שלך. הגודל והצורה של סקייטבורד גלשן ישתנו בהתאם לסוג הגוף שלך. תלוי כמה אתה רוצה להוציא על הלוח שלך, אתה יכול לבחור בין לונגבורד לסקייטבורד גלישה.

היתרונות שיש לסקייטבורד גלשן

סקייטבורד גלשן יש מספר יתרונות על פני לוח קונבנציונאלי. את להגמיש ומשאיות רופפות מציעים יותר יציבות ולאפשר לך להתאמן הפיכת במגוון רחב יותר של זוויות. אם אתה סקייטבורד בסגנון חופשי, ייתכן שתרצה לרכוש לוח עם משאיות קארבר עבור יכולת סיבוב מוגברת. ללא קשר לסגנון ההחלקה שלכם, תוכלו למצוא לוחות רבים לבחירה, אך סקייטבורד גלישה של קארבר הוא אופציה נהדרת למתחילים.

לסקייטבורד מסורתי יש דאגה עיקרית בזנב, והפנייה היא היעילה ביותר מכף הרגל האחורית. אבל למשאיות של סקייטבורד גלשן יש זרוע מסתובבת המחוברת למשאית הקדמית. משאית מסתובבת מאפשרת לאף לעבור בצורה דרסטית יותר ממעקה אחד למשנהו, ומאפשרת לך לבצע כמה פעלולים מרהיבים מבלי להיתקע במצב קבוע. אתה יכול ללמוד לעשות טריקים במהירות ובקלות עם משאית ציר.

סקייטבורד גלשן גם לשפר את האיזון והיציבות. הם נותנים למתחילים את האפשרות לתרגל סיבוב כמו גלשן וללמוד תנוחת גוף נכונה. הם גם לשפר את האיזון ולהפחית את הסיכוי ליפול מהלוח. הם גם מלמדים אותך כיצד להעביר את המשקל שלך וליצור מהירות. בנוסף, סקייטבורד גלישה מלמד אותך כיצד לשאוב, שהיא אותה טכניקה המשמשת על גלשן. אתה יכול להסתובב מהר יותר מאשר על גלשן ולעקוף חלקים שנסגרים מוקדם.