למרות שאמזון מאבדת את נתח השוק, הכנסות הענן שלה גדלו. הכנסות החברה ברבעון השלישי לשירותי ענן עלו ב-39% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. זה סימן לכך שהוא ממשיך לגדול. החברה משתמשת בשירותי האינטרנט של אמזון כדי לארח אתרים ממקומות מרוחקים. שירותים אלה כוללים תשתית וירטואלית הכוללת מערכות הפעלה, היפרוויזורים, תפקודי ניטור ומערכות תמיכה. ההפסקה פגעה בעסקי המסחר האלקטרוני של החברה, מה שגרם ללקוחות לא להיות מסוגלים לבצע הזמנות ולפגוע בשרשרת האספקה.

בין הצעות ה-AWS ניתן למנות את WorkSpaces, המאפשר למשתמשים ליצור ולהשתמש בשולחנות עבודה מרוחקים. שירות אחר, AppStream, מאפשר למשתמשים להזרים יישומי שולחן עבודה לדפדפן אינטרנט. טכנולוגיית ההזרמה עובדת עם יישומים כמו MS Word ב-Google Chrome. יתר על כן, כלי לקס מאפשר למפתחים לבנות במהירות פטפוטים ותוכנות אחרות. שירות פולי ממיר טקסט לדיבור. Recognition, שירות למידה עמוק, מזהה אובייקטים ופרצופים בתוך תמונות. SageMaker מאפשר לחברות לבנות מודלים למידת מכונה בכל קנה מידה.

מלבד אירוח ופיתוח יישומים ב-AWS, החברה מציעה גם שירותי תשתית, כולל תשתית שולחן עבודה וירטואלית. מרווחי עבודה מאפשרים למשתמשים לגשת לשולחנות עבודה מרוחקים מכל מקום ובכל זמן. AppStream מאפשר למשתמשים להריץ יישומי שולחן עבודה בדפדפן אינטרנט, כמו MS Word בגוגל כרום. כלי לקס של AWS מאפשר למפתחים לבנות פטפוטים במהירות, בעוד פולי הופך טקסט לדיבור. שירות Rkognition מזהה פנים וחפצים בתמונות וסרטונים.

שירות העננים של אמזון מציע תשתיות רבות. הענן הפרטי הוירטואלי הוא הראשון. שרתים וירטואליים מקובצים לפי דרישות ספציפיות בענן וירטואלי פרטי (VPC). זה שונה מהענן הפרטי שתמצאו במרכז מידע. במקום להסתמך על שרת מרוכז עבור כל היישומים שלך, VPC של AWS מאפשר לך ליצור סביבה פרטית, מוצפנת ומאוזנת לעסק שלך.

שירותי ענן האמזון בנויים על Red Hat Enterprise Linux ו-Docker. שירות זה הוא אירוח חלופי במרכז נתונים. היא בנויה על Red Hat Enterprise Linux, אך ניתן להשתמש בה עם מערכות הפעלה רבות אחרות, כגון Windows. חשוב לציין שבזמן שה-VPS זול יותר מ-EC2 של אמזון, השניים שונים ודורשים שירותים שונים. שירותים אלה מציעים תכונות ייחודיות ויכולים לארח מספר יישומים. אתה יכול לבחור איזה מהם הכי מתאים לצרכים שלך.

מה שירותי ענן אמזון מציעים?

AWS מציעה מגוון שירותים וכלים שיעזרו לך לנהל את העסק שלך. השירות EC2 מאפשר לך להתחבר לאשכול וירטואלי של מחשבים דרך האינטרנט. שרתי AWS ממוקמים בכל רחבי העולם, ומספקים תמיכה רציפה והעלאה מרבית לעסק שלך. ענן אמזון מציע אפשרויות רבות נוספות להגדלת התפוקה, בנוסף ל-VPS. שירותים אלה כוללים גם מגוון טכנולוגיות אחרות. המאפיינים הפופולריים ביותר הם: א.

S3 הוא ”שירות אחסון פשוט” והוא הגרסה של אמזון לענן. AWS משתמשת במודל מפנה כדי להציב תפניות בנקודות שבהן נתונים מוחלפים או מופצים. זה כולל את שאילתת מסד הנתונים, וקלט ופלט. סוג המידע המאוחסן בשרתי AWS יקבע את עלות השירות. מחירו של כל שירות ישתנה בהתאם לאופן השימוש בו. אם יש לך יישום לבסיס נתונים להריץ, אתה יכול לבחור VM מאזור אחר.

AWS היא בחירה מצוינת לעסקים שרוצים להעביר את היישומים שלהם למחשוב ענן. AWS חופשי לשימוש ואינו דורש דמי הגדרה או רישיונות. ל-AWS יש גם מגוון תוכניות תמחור, מה שמקל על מציאת התוכנית הנכונה לעסק שלך. אם אתה מחפש פלטפורמת ענן באיכות גבוהה, אתה יכול לשלם רק עבור מה שאתה משתמש. חיוני שתהיה לנו סביבה גמישה שתוכל להתרחב ולצמוח בעתיד.

ארגונים רבים ברחבי העולם משתמשים ב-AWS. רוב משתמשי AWS הם חברות קטנות ובינוניות, בעוד שכ-10% מלקוחותיה הם חברות גדולות יותר. ארגונים משתמשים בשירות הענן של AWS למטרות שונות, כולל פיתוח, אירוח, שיקום אסונות ואפילו אירוח. זה הרבה לעסקים בהתחשב בגמישות ובמחיר של AWS. ענן האמזונס הוא חלק בלתי נפרד מעסקים רבים ברחבי העולם בגלל האפשרויות הרבות שלו.

למידע נוסף על ענן אמזון:

https://www.beatman.co.il/aws-amazon-cloud