אביזרים לבית

מהם אביזרים ואקסוסריז לבית?

אביזרים לבית הם תוספות לא חיוניות לחלל מעוטר שמוסיפים נופך אישי ויכולים לעזור להתאים אישית את העיצוב שלו. דוגמאות לאביזרים לבית הן שטיחים, וילונות, מפות שולחן, צמחים, אמנות קיר או כל פריטי עיצוב אחרים הזמינים המסייעים להוסיף את סגנון החתימה שלך.

אביזרים לחדר יכולים להצהיר אמירה משפיעה עליך ועל הסגנון הייחודי שלך בבית שלך. החל מהתאמה אישית של חללים ועד הוספת כשרון אישי, הם מוסיפים עניין חזותי.

מה נכללים אביזרים לבית?

אביזרים לבית כוללים כל דבר שמוסיף מבטאים דקורטיביים לביתך, כגון וילונות, מפות שולחן, אמנות קיר, צמחים או שטיחים.

פריטים בעבודת יד להוסיף מגע אישי לבית שלך יכול לעזור להפריד אותו מאחרים. יתר על כן, הם משמשים לאיחוד אלמנטים שונים של תפאורה בחלל מגובש אחד.

אביזרים אלה מגיעים במגוון סגנונות ועיצובים כדי לענות על ערכת עיצוב הפנים של כל חלל. בחר בין חתיכות דקורטיביות מזכירות תפאורה מסורתית 1950 או סגנונות ריהוט מודרניים קלסיים או חתיכות מבטא מודרניות עם דפוסים גיאומטריים או אפילו חתיכות אמירה בולטות כדי להשלים כל חלל מודרני.

בחירת האביזרים המתאימים יכולה להעניק לעיצוב הבית שלך סגנון אינדיבידואלי ומתוחכם שכולם יעריכו. הם דרך יעילה לאחד חלל מבלי לשבור את הבנק!

בעת הצבת אביזרים בחדר, תמיד יש לקחת בחשבון קנה מידה ופרופורציה. דחיסה באמנות רבה מדי בחלל צר תיצור עיצוב צפוף לא מושך; בעוד שבחירת מספר אי זוגי של אביזרים קטנים יותר המסודרים באופן סימטרי יכולה לגרום לחלל להיראות מאוזן ומושך יותר מבחינה ויזואלית.

מה הצורך באביזרים לבית?

אביזרים לשחק תפקיד חיוני בעיצוב הבית. הם מוסיפים את הגימור, יוצרים את האווירה וגורם הוואו שאתה מחפש בחלל החדש שלך, ומעלים חדר בסיסי למשהו ששווה להשוויץ בפני חברים ובני משפחה כאחד.

אביזרים לבית מגיעים בכל הצורות-מאמנות קיר גחמנית ועד אגרטלים ומנורות מעשיות. למרות שהם עשויים לא לעלות כמו ספות או כיסאות, אביזרים לבית יכולים להוסיף אישיות לחלל המגורים, לחדר השינה או למשרד שלך.

אביזרים לבית צריך לשקף מי אתה כאדם באופן משמעותי, לא רק על ידי הצגת רכוש יקר, אלא גם יצירת אווירה אשר יהיה נהנה במשך שנים רבות.

הבית שלך צריך לא רק להיראות מסוגנן ולהרגיש מזמין; האביזר הביתי הנכון יגדיל גם את ערכו ואת הערעור על המדרכה בעת מכירתו בהמשך. אבל זכור לא רק לתפוס את כל מה שמגיע; לקחת זמן ולעשות מחקר הראשון לפני קבלת החלטה על רכישת אביזר.

מה הם האקססוריז הדרושים בחדר השינה?

חדר השינה שלך צריך להיות מקום שבו אתה מרגיש רגוע ונינוח, מה שאומר שהוא צריך להיות מרוהט היטב כדי לקדם לילות נינוחים של שינה נינוחה ומותאם אישית כדי לשקף את האסתטיקה הייחודית שלך.

בעוד מזרנים, סדינים ומצעים הם כל המפתח ליצירת מקום מזמין עבור הרפיה וסביבות שינה נינוחה, אביזרים לבית אחרים יכולים להוסיף מימד ועניין – כגון יצירות אמנות ממוסגרות ושמיכות לזרוק – כי ללכת מעבר לצרכים בסיסיים וליצור שכבות של מרקם ולהוסיף צבע וממד.

שקול לתלות הדפס ממוסגר גדול מדי על הקיר שלך לצורך עניין נוסף, או בחר שמיכה המשלימה את לוח הצבעים והמרקם של המיטה שלך.

חיוני נוסף בכל חדר שינה צריך להיות סל או אחסון העות ' מאנית. אלה תכליתי חתיכות לאפשר לך לשמור נוסף שמיכות, כריות נוי, נעלי בית ופריטים קטנים אחרים מאורגנים ומסודר באחד מרכזי ספוט.

צמחי בית צריכים להיות חלק מכל חדר שינה מכיוון שהם עוזרים לנקות את האוויר תוך הוספת אלמנט ארצי. אתה יכול להניח צמחי בית על אדניות רצפה, להשעות אותם מתושבות תקרה או לקשט מדפים באמצעות צמחים אלה כחתיכות תפאורה.

פרטים נוספים בלינק המצורף: אקססוריז לבית אונליין "La Porte Blanche"