מה המרחק בתלייה בין תמונות למראות?

לתלות תמונות ומראות על קירות זו דרך נהדרת לתת לביתך מראה חדש ונחמד. אבל השאלה היא כמה רחוק אתה צריך לחלל את התמונות והמראות שלך? זו שאלה חשובה, במיוחד אם יש לך סלון.

כיצד לתלות תמונות ומראות?

מראה או יצירות אמנות תלויות בחדר יכולים לגרום לחדר להיראות גדול יותר. הם גם מעולים לשיפור הפרטים האדריכליים. אבל איך תולים תמונות ומראות?

ראשית, אתה צריך להבין כמה ארוך המראה או המסגרת שלך היא. למדוד אותו משמאל לימין. אם זה מראה כבדה, אתה צריך להתקין שני עוגנים. אחרת, אתה יכול לתלות אותו ישירות לתוך הרבעה.

הבא, לסמן את הנקודה שבו המראה או התמונה יתלו. אתה יכול להשתמש במוצא הרבעה או עיפרון. ברגע שאתה מוצא את הנקודה, למדוד את אורך המסגרת. אתה צריך לוודא שזה רמה. אתה יכול להשתמש במדחף כדי לעשות את זה ברמה.

ברגע שיש לך את המידות, אתה יכול לבחור צלחת או מסגרת. הצלחת צריכה להיות כבדה מספיק כדי להחזיק את משקל המראה. חשוב גם לשקול את עובי המסגרת. אם המסגרת דלילה, היא עלולה להתפצל או ליפול.

תצטרך רמה ווים לתלות את המראה או תמונה. יש ערכות זמינות עם כל הכלים שאתה צריך. אם אין לך ערכה, אתה יכול גם לקנות מצרכים בחנות לחומרי בניין.

החומרה הנכונה מקלה על תליית מראה או תמונה. אפשר גם להשתמש בעוגנים לתלות מראה. העוגנים נהדרים כי הם מספקים קשר חזק בין הקיר לברגים. הם באים בסוגים שונים ומדורגים למשקלים שונים.

כמה מראות רצוי שיהיה בסלון?

בין אם אתה רק מתמודד עם בית חדש או משפץ את הבית הנוכחי שלך, מראות יכולות להוסיף עוד קצת יופי ופונקציונליות לסלון שלך. הם גם יכולים להגביר אור טבעי ולהחזיר אור מלאכותי. הם גם יכולים להדגיש מגוון של מאפיינים ומרקמים ארכיטקטוניים בחדר.

אם אתה מחפש לצאת בהצהרה גדולה, מראה גדולה מדי התלויה על הקיר יכולה לעשות את הטיעון הטוב ביותר עבור הכסף שלך. עם זאת, אם אתה לא להוט על מראה גדולה, מראות קטנות יותר יכולות לעשות את העבודה.

המראה הנכונה יכולה להאיר חדר ולגרום לו להרגיש גדול יותר. לדוגמה, לוח מראה על הספה שלך יכול להחזיר אור מסביב לחדר, ולגרום לזה להיראות כאילו הרהיטים שלך גדולים יותר ופחות מגושמים.

באותו אופן, הצבת מראה על האח שלך יכולה להוסיף קצת גורם וואו. זה שימושי במיוחד אם חזה הארובה שלך בולט מהקיר. אתה יכול גם לשים מראות מאחורי מקורות האור שלך כדי לפעול כחלונות נוספים בחדר שלך.

דרך יצירתית נוספת להשתמש במראה בסלון שלך היא להניח אותה על שולחן הבקרה שלך. בדרך זו, זה יהיה מוקד מעניין וגם ישמש כמקום נוח לאחסון השלטים שלך.

מה המרחק בין תמונות שצריכות להיות על הקיר?

לשים אומנות ומראות במקום הנכון שלהם יכול להיות מאתגר אם אתה לא יודע איפה להתחיל. אם יש לך קיר גדול או קיר בגודל אמנות להציג, שקול לתלות אותו אנכית ולא אופקית. זה ישאיר אותך עם 5 עד 9 אינץ 'של שטח בין האמנות ואת הרהיטים הנמוכים.

עבור יצירות אומנות קטנות יותר, מראה ממוקמת היטב תעזור לתת אשליה של רוחב נוסף לחדר שלך, ויכול להיות מגע נחמד לכל חדר שינה או סלון. מראה גם תוסיף עומק לחדר קטן. תוספת קטנה וזולה יחסית של מראה תגרום לכל חדר להיראות גדול יותר.

כדי להחליט כמה רחוק לתלות תמונות, שקול את גודל יצירות האמנות שלך ואת גובה התקרה שלך. ייתכן שתצטרך להשתמש ביותר מקרס אחד אם יצירות האמנות שלך כבדות במיוחד. הדרך הטובה ביותר לתלות תמונה היא לקבוע היכן היא תיראה בצורה הטובה ביותר ואז לכוון אותה בהתאם. זה חשוב במיוחד אם אתה מתכנן לתלות תמונה גדולה וצבעונית מעל המיטה שלך.

שימוש ברמת הנגר הוא התחלה טובה. בנוסף, כלל אצבע טוב הוא לתלות אמנות בגובה העיניים. זה ייתן לך את זווית הצפייה הטובה ביותר של האמנות שלך וגם ייתן לך יותר מרחב תמרון בעת סידור מחדש של האוסף שלך.

פרטים נוספים בלינק המצורף: http://casa-verde