עיצוב אפליקציה

אלמנט חשוב של עיצוב יישומים הוא שימושי. למרות שהמשתמשים יכולים למצוא את מה שהם מחפשים כאשר הם גולשים בתכונות של האפליקציה, חלק מהתכונות אולי לא זמינות לכולם. זה יכול להיות קשה לפתח אפליקציה שיכולה להתמודד עם מספר גדול של משתמשים. למרבה המזל, יש כמה דרכים קלות להפוך את התהליך ללכת חלק יותר. להלן כמה טיפים וטריקים כדי לגרום לאפליקציה שלך להיראות נהדר. כל מה שאתה צריך לעשות זה לעקוב אחרי הצעדים האלה!

הצעד הראשון ביצירת יישום הוא להגדיר את הפונקציונליות שלו. אתה יכול לעשות את זה על ידי סיעור מוחות עם משתמשים, איסוף מידע, והבנת קהל היעד. בשלב הבא, אתה צריך ליצור מסגרת UX. סתר הוא ייצוג חזותי המציג את ממשק המשתמש. אתה יכול להשתמש בנייר או תוכנת הזמת סתר כדי ליצור סתר. מחשב סתר מראה שהמשתמש זורם דרך האפליקציה. אתה יכול לחסוך זמן על ידי אי כתיבת קוד באופן מיידי.

היבט חשוב נוסף בעיצוב האפליקציה הוא עקביות. חשוב להשתמש באותו סגנון וסכימת צבעים על פני כל חלקי היישום. חשוב להשתמש באותם צבעים ואלמנטים עיצוביים לאורך כל הדרך. יצירת יישום מלוכד ויזואלי חיונית לשיפור חוויית המשתמש ולהפחתת הסיכון לשגיאות. יישום של משתמש יחיד מתמקד בהפיכת חיי המשתמש לקלים יותר. זה לא דורש הרבה ממשל ורק לעתים נדירות גורם לקונפליקטים בעת הקצאת משאבים.

חשוב להשתמש בערכת צבעים עקבית וברורה בעת פיתוח יישום. הצבעים בהם משתמשים צריכים להיות הצבע העיקרי של המותג וצבע משני. אל תעשה את הצבעים שלך מנוגדים מדי; הם צריכים להשלים אחד את השני. אם ברצונך ליצור ממשק אטרקטיבי למשתמשים שלך, אל תשתמש בטקסט צהוב על סמל עם טקסט כתום.

תן דעתך לגודלו ולמורכבותו של היישום. יישומים בזמן אמת צריכים לבצע שינויים בזמן אמת ויש להם עומס גבוה של נתונים. יישומים אלה יכולים להפיק תועלת מעסקאות מתור, אך הם חייבים להיות בשימוש רק על ידי משתמש אחד. עבור יישום של משתמש יחיד, הדבר החשוב ביותר הוא להפוך אותו פרודוקטיבי ככל האפשר. יישום המשמש רק משתמש אחד יכול להיות מרובה משתמשים מבלי ליצור קונפליקטים של משאבים. זה צריך להיות מגיב לכל גודל מסך ולהיות תואם עם מערכות הפעלה מרובות.

היישום חייב להיות קל לשימוש. המשתמש חייב להיות מסוגל לגשת לתכונות הרצויות מבלי לקבל יותר מדי החלטות או לבצע משימות חוזרות. זה חייב להיות קל לשימוש ויש לי את הכלים הנכונים לענות על הצרכים של המשתמש. כאשר המשתמש צריך לקבל כמה החלטות במהירות, היישום צריך להיות פשוט וקל להבנה. זה גם צריך להיות גמיש, קשקשי, ועשיר תכונה. הוא גם צריך להיות נגיש בקלות על ידי מספר משתמשים ולהיות מסוגל לשמש למטרות שונות.

יישום שיכול לטפל במספר משתמשים יעיל יותר מזה שיש לו משתמש יחיד. אפליקציה של משתמש יחיד היא יעילה יותר, אבל היא גם מורכבת יותר מאשר אפליקציה של משתמש יחיד. האפליקציה חייבת להגיב לצרכים של המשתמשים שלה כפי שהם יכולים לשנות את ההגדרות שלה כרצונם. זה גם צריך להיות קל לניווט ולהיות קל לשימוש. היישום הנייד צריך להיות גמיש ומרווח. זה גם צריך להיות קל להשתמש ולשמור.

עיצוב יישומים טוב מסתמך על עקביות. בין אם זה יישום של משתמש יחיד או אחד רב משתמש, כל משתמש צריך להיות מסוגל בקלות למצוא את האפשרויות שהם צריכים. חשוב שעיצוב ממשק המשתמש יענה על צורכי המשתמשים. על ידי שימוש במגוון שיטות, קל יותר לנהל יישום של משתמש יחיד. זה גם קל יותר לעדכן את המערכת מאשר אפליקציית מולטי-סולר.

בעוד שיישום של משתמש יחיד יעיל יותר מיישומים מרובי משתמשים, עדיין חיוני לשקול את העדפותיו של המשתמש. אפליקציה מרובת משתמשים, למשל, עשויה לתמוך במשתמשים רבים בבת אחת. עסקים קטנים שצריכים לספק למשתמשים מרובים ירוויחו מיישום של משתמש יחיד. אפליקציית משתמש גדול היא הטובה ביותר עבור משתמש אחד, אבל אפליקציה מרובת משתמשים היא בעלת סקלביליות מוגבלת.

פרטים נוספים: http://mouseux עיצוב אפליקציה