אלי דלתות

ציפוי דלת דקורטיבי

ציפויים דקורטיביים הדלת הם דרך פופולרית כדי לשפר את המראה של דלת הכניסה. מאמר זה יספק מידע על איזה סוג של טפט הדלת להשתמש ומי עושה את העבודה. להלן מספר דוגמאות לחיפויי דלתות דקורטיביים שתוכלו לנסות. אם אתה רוצה מראה ייחודי לדלת הכניסה שלך, אתה יכול לנסות כיסוי מפיות. מפיות ניתן לחתוך עם מספריים או סכין. חיתוך אותם ביד יפיק חומר מרקם יותר. לאחר חיתוך המפית, ניתן להחיל את הטפט עם דבק או מברשת. אם אתה רוצה להפוך את הדלת נראית יותר כמו טפט, אתה יכול לקפל או לקפל אותו.

מה אני יכול לשים על הדלת הקדמית שלי?

אולי כדאי לך לשקול לשנות את טפט דלת הכניסה. טפט פרחים היא בחירה קלאסית לדלתות כניסה. אתה יכול לשנות את הפרחים מעת לעת, והם יוסיפו מגע של יופי לכניסה. אם דלת הכניסה שלך מעוצבת בצורה מוזרה, אתה עדיין יכול להוסיף התזה של אישיות לדלת על ידי שינוי טפט הפרחים. שקול להוסיף וילון לדלת הכניסה כדי לשפר את יעילות האנרגיה של דלת ישנה ופשוטה יותר. וילונות יכולים גם להוסיף צבע ואופי לכניסה קטנה.

אם לדלת הכניסה שלך חסר צבע, שקול להוסיף טפט צבעוני, להחליף את שטיח הדלת או להוסיף ידית חדשה. אם אינך בטוח מה לשים על הדלת שלך, התבונן בבתים אחרים בשכונה שלך וציין את התכונות החיצוניות שאתה אוהב. טפטים דקורטיביים לדלתות זמינים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות.

אם דלת הכניסה שלך צריכה חידוש, שקול לעדכן את הטפט שלה. דלתות כניסה רבות מגיעות עם ידיות דלתות סטנדרטיות. אתה יכול לשנות אותם עם אפשרויות דקורטיביות למצוא בחנויות חומרה. מקוש דלת ותריסים גבוהים יכולים להוסיף נופך ייחודי לדלת הכניסה שלך. פעמון וידאו מוסיף נופך של אבטחה, בעוד בית מסורתי עשוי להפיק תועלת ברזל או פליז הדלת חומרה.

ציפויים דקורטיביים לדלת

ישנם סוגים רבים ושונים של ציפויים דקורטיביים הדלת וכל אחד יש מאפיינים משלה. ציפויי דלתות פופולריים ואינם דורשים טיפול מיוחד. ציפויי דלתות מתכת מעודנות יותר, ומציגות את הטעם והסגנון של הבעלים. בחירה נוספת ידידותית לתקציב היא להשתמש בטפט מיוחד. ישנן מספר אפשרויות לבחירה, כגון עץ או מרקמים אחרים.

בהתאם לטעם שלך ואת הצרכים האישיים, אתה יכול לבחור לצפות את לוח הדלת. עבור דלתות פנים, ציפוי דלת דקורטיבי חייב להיות עמיד ועמיד בפני שינויים בלחות. יצרנים מודרניים מציעים מגוון גימורים דקורטיביים וטפטים לדלתות במראה משתנה, עמידות בפני שחיקה ועמידות. בחירת סוג מסוים של ציפוי יהיה תלוי בתקציב שלך ואת ההעדפות האישיות. גימור דקורטיבי על הפנים של הדלת שלך יכול לא רק לשפר את המראה של החדר, אלא גם להגן עליו מפני בלאי.

לפרטים נוספים-אלי דלתות