שימוש במחיצה לפרסום

קיר או מסך המשמש כמחיצה הוא מבנה המחלק חללים למטרות פרסום. מחיצות אלה יכולות להיות זמניות או קבועות. הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, אבל חלקם מתאימים יותר לשימושים מסוימים. הנה כמה דוגמאות. החומרים הנפוצים ביותר כוללים עץ, מתכת, פלסטיק וזכוכית. לכל חומר יכולות וחולשות משלו. אם אתה צריך ליצור קיר זמני, שקול שימוש בפרקסיגלס.

קירות מחיצה מתקפלים הם מאוד רב תכליתיים. ניתן להשתמש בהם כדי לחסום תצוגות חצר, לספק פרטיות לג 'קוזי, או אפילו לספק מסך מהשמש בחוץ. מחיצות מתקפלות יכולות להיות מקופלות בקלות וניתן לחבר אותן לתקרות או לבנות אותן בקירות. אפשרות מחיצה קבועה יותר היא לוח קיר אקוסטי, שעשוי לרוב מצבע נייטרלי. מחיצות קיר אקוסטי יכולות לשמש במשרדים כדי לשמור על רמות רעש למטה תוך מתן פרטיות. הן יכולות להיות ממונעות או ידניות, והן יכולות לשמש לחלוקת שטח פתוח. לוחות קיר אקוסטיים פופולריים גם בשל יכולתם לבודד צלילים, מה שהופך אותם לאפשרות רב-גונית להפחתת רעש.

קיר או מסך המשמשים כמחיצה הם בחירה משותפת לעסקים. הוא מספק דרך יעילה לחלק אזורים. מחיצות אלה קלות משקל וקלות לתזוזה. בהגדרות הקמעונאיות, הם יכולים למקסם שטח רצפה, אבל יכולים גם להיות מגולגלים כאשר לא בשימוש. סוגים אחרים של מחיצות הם אטומים יותר, כמו אלה המשמשים בבתי חולים ומתקני בדיקה. לתוצאות הטובות ביותר מומלצים חומרים קלים. הם גם קלים לניקוי וחיטוי.

מערכת קיר זכוכית היא קלה ושקופה, אבל היא לא יכולה לספק פרטיות, כמו קיר לבנים. ניתן לבנות אותו בקלות ולנקות אותו, והוא אופציה אטרקטיבית לעסק. ניתן להרכיב את המערכת על רצפות, ומחיצות מסך הזכוכית יכולות להיות מותאמות אישית לכלול לוגוס או תמונות של החברה. יתרה מזו, הם עמידים בפני רעידות אדמה. הם גם נעימים מבחינה אסתטית.

פרטים נוספים: קוליסה